Služby

Řešení na klíč

Návrh a dodávka řešení na klíč

Každý projekt má odlišné parametry, proto našim klientům nabízíme komplexní servis a požadavky zákazníka zaimplementujeme tak, aby obdržel celé řešení přímo "na klíč"

Naše společnost si klade za cíl, vyjít maximálně vstříc našim partnerům a zajistit jejich spokojenost při realizaci projektu. Proto s našimi zadavateli již od počátku projektu vedeme dialog, kde na základě sdělených požadavků a připomínek  provedeme návrh řešení v několika variantách. Následně po předložení technických návrhů řešení, opět ve spolupráci se zadavatelem, provádíme úpravy a korekce k jeho plné spokojenosti. Až poté přecházíme do procesu výroby a montáže. Finálním krokem je oživení stroje a odladění celého technologického procesu. Zařízení transportujeme k zákazníkovi v momentě, kdy zadavatel provede přejímku zařízení v našem závodě.

Při projektování našich výrobků postupujeme dle platných evropských norem a v souladu s bezpečnostními předpisy. Důraz klademe na maximální bezpečnost, ergonomii a pracovní hygienu, tak aby práce s našimi stroji byla optimální pro operátory výroby. Všechny potřebné legislativní náležitosti jsou nezbytnou součástí technické dokumentace, která je jistým prvkem dodávky.

Poptávkový formulář

Vaše jméno
E-mail
Telefon
Vaše zpráva

Working...